R
Ria Grossinger Review of Apple Jack Orchards
$5 per person just to get in the door not includin...
$5 per person just to get in the door not including paying for the kids to do activities and paying for apples. Pretty disappointed to see them charging for admission now when every single possible activity costs money as well and the apples aren t exactly cheap either. For a family of 6 it would cost us $30 just to get in and then another $10 per kid for attractions plus whatever we spend on apples. We walked away and decided that is the end of our Apple Jacks tradition.
Comments: