M

It ok. It is very expensive for what you get. $9...

It ok. It is very expensive for what you get. $9 corn maze (since you have to pay for hayride to the maze). We skipped the maze and did the play ground, animal farm, and hayride for a total of $45. Other farms are not as commercial but cost much less.

Comments:

No comments